Приєднуйтесь у Фейсбук

Також весело

Ну, якщо ви все ще ВКонтактє…

Пошук

Спалився

Чоловік вирішив перевірити, чи любить його дружина, й написав їй розлучного листа — що він начебто йде від неї. Він поклав записку на тумбочку, а сам сховався під ліжком, чекаючи на жінку. Чоловік розумів, що це дитинний вчинок, але дуже хотів дізнатись, як насправді ставиться до нього жінка. Він сподівався почути, як вона засмутиться, почне плакати, телефонувати знайомим…
Коли жінка нарешті прийшла додому, то побачила листа й прочитала його. Після кількох хвилин мовчання, вона взяла ручку й щось приписала до того листа. Відтак перевдягалася, наспівуючи веселі мелодії й пританцьовуючи на місці. Вона була швидше рада, ніж засмучена й пригнічена. Чоловік — шокований. Але далі було ще гірше.
Жінка взяла телефон і набрала номер. Чоловік прислухався. Жінка з кимось розмовляла: — Привіт, любий. Я вже спакувалась і їду до тебе. А що стосується цього дурня, то я нарешті довела його, й він пішов. І як лише я могла одружитись із ним? Шкода, що ми не зустрілись із тобою раніше. Побачимось, зайчику!
Вона завершила розмову й вийшла з кімнати. Перегодом чоловік почув, як зачинились вхідні двері, — жінка пішла…
Розгублений, ледь не плачучи, він виліз із-під ліжка й узявся читати, що дописала до листа жінка: “Твої ноги видко з-під ліжка. Я до магазину за хлібом”.

Мітки: , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *